Тіркелу
   Резидент РК
   Сгенерировать пароль
Пароль прийдет на указанный Email адрес
Алға
Кері қарай
Тіркелу
 

Возможности после регистрации:

Сможете задавать вопросы руководителям госорганизаций и получать на них ответы, получите доступ к документам для скачивания.


Сможете пользоваться дополнительными сервисами: участвовать в онлайн-конференциях, читать блоги, оставлять отзывы к госуслугам и оценивать качество их оказания.


В случае подписки на новости, получите информацию о всех событиях на свой E-mail.

По вопросам работы интернет - ресурса просим обращаться по телефону: 8 (7292) 42-83-32

Мұнайлы ауданы

Аудан әкімдігінің ресми интернет-ресурсы

Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты, мемлекеттік, аймақтық мекемелер және кәсіпорындар қызметкерлері телефондарының тізімі


Аты-жөні

Жұм.тел.

Тәжібаев Нұрлан Төлегенұлы

46-62-00

Қабылдау бөлмесі:  46-62-02

Жолбаев Нұрлыбек Бергенғұлұлы

46-62-21

Қабылдау бөлмесі:  46-62-03

Сулейменов Бейімбет Әбдіқадырұлы

46-62-15

Қабылдау бөлмесі:  46-62-14

Біләлов Берік Жарылғапұлы

46-62-06

Қабылдау бөлмесі:  46-62-04

Оспан Еркін Оразбайұлы

46-62-01

Ұйымдастыру –бақылау бөлімі

Мураталиев Дастан Яхияұлы

46-62-34

Мемлекеттік құқықтық бөлім


46-62-20

Персоналды басқару/кадр қызметі

Бейбітова Нұржамал Дұрдыбайқызы

46-62-31

Масалимова Гүлмира Сатыбалдықызы

46-62-31

Жалпы бөлім

Созақбаев Мақсат Қуатжанұлы

46-62-35

Мамаева Жансұлу Жанкелдіқызы

46-65-95

Мугалова Роза Демегенқызы

46-65-35

Бекова Ардақ Рысбердіқызы

46-62-16

Қаржы-шаруашылық бөлімі

Исанова Гүлсім Хасанқызы

46-62-23

Нұрлыханова Асия Сергейқызы

46-50-32

Мәслихат аппараты

Назар Бердібек Ізтілеуұлы

46-62-07

Қабылдау бөлмесі: 46-62-08

Жанбуршина Айкүміс Қыдырбекқызы

46-62-24

«Нұр Отан» партиясының филиалы

Сахипов Қалиолла Аяшұлы

46-56-06

Ауыл мен ауылдық округтері

Баянды ауылы әкімінің аппараты

Таймұратов Рахмет Кланұлы

46-71-00

Қабылдау бөлмесі: 46-71-01

Түгелбаева Гүлбану Елубайқызы

46-71-18

Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты

Тлепов Өсер Тоқтағанұлы

30-48-19

Қабылдау бөлмесі: 30-48-19

Жұмабаев Мұрат Құсайынұлы

30-48-20

Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты

Өтемұратов Қалқатай Азанғалиұлы

46-53-93

Қабылдау бөлмесі: 46-52-55

Қасымов Бекболат Алханұлы

30-42-30

Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты

Жолдасбаев Ғизат Амандықұлы

33-09-92

Қабылдау бөлмесі: 34-99-11

Беков Нұрберді Әндірұлы

33-34-48

Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты

Боранбаев Серік

44-17-03

Қабылдау бөлмесі: 44-17-01

Әбдіқадыров Айдос Мейрамұлы

44-17-33

Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты

Ибрагимов Искендер Кожович

33-07-76

Қабылдау бөлмесі: 34-00-65

Уәзіров Нұрлан Қожахметұлы

33-34-13

Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты

Абыханов Қарасай Бегалыұлы

340759

Қабылдау бөлмесі: 34-30-67

Экономика және қаржы бөлімі

Көшекбаева Айша Қосайқызы

46-62-26

Қабылдау бөлмесі: 46-62-10

Мамандар бөлмесі

46-62-12

ТҮКШ, ЖК және АЖ бөлімі

Әбдіхалық Берік Таңатарұлы

46-62-27

Аймурзаева Эльмира Асанқызы

46-51-83

Ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі

Ноғаева Сара Ноғайқызы

46-52-41

Мамандар бөлмесі

46-62-28

Мәдениет, дене шынықтыру  және спорт бөлімі

Құли Есенбай Ізтөреұлы

46-61-48

Мамандар бөлмесі

46-61-45

Жастар ресурстық орталығы

Себепбаева Гүлмира Лесбайқызы

30-40-75

Мамандар бөлмесі

46-53-87

Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

Ақниязова Гүлбақыт Танжарбайқызы

46-58-93

Қабылдау бөлмесі: 46-58-75

Мамандар бөлмесі

46-61-43

Халықты жұмыспен қамту орталығы

Нұрболат Зәуреш

46-51-71

Қабылдау бөлмесі: 46-51-78

Сәулет және қала құрылыс бөлімі

Көбегенов Азамат Қыдырбайұлы

46-64-50

Қабылдау бөлмесі: 46-61-91

Мамандар бөлмесі

46-62-41

Құрылыс бөлімі

Шағыраев Әлібек Бақытжанұлы

46-61-72

Мамандар бөлмесі

46-61-92

Кәсіпкерлік бөлімі

Қаржаубай Нұржан Сағындықұлы

46-54-51

Мамандар бөлмесі

46-57-45

Жер қатынастар бөлімі

Өтегенов Әлібек Бердібекұлы

46-58-94

Қабылдау бөлмесі: 46-61-30

Карамурзаев Бақтияр Бисенұлы

46-61-18

Ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі

Арыстанов Аман Тілесұлы

30-33-43

Қабылдау бөлмесі: 46-54-55

Айтмұқанов Исатай Сопыұлы

46-65-65

Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

Кенганова Ақдәрі Бектұрдықызы

30-25-02

«Мәдениет үйі»МКҚК

Нарембаева Ақмарал Шеркешбайқызы

44-17-44

Білім бөлімі

Овезов Есен Орынбасарұлы

34-98-03

Мурадалиева Гүлзада Ибрагимқызы

34-99-05

Білім үйлестіру

Жасақова Рахат Нығметқызы

34-98-01

№1 мектеп

Саркенова Сания Жыңғылбайқызы

46-54-36

№2 мектеп

Тағаниязов Өмірхан Базарұлы

46-42-00

№3 мектеп

Байназарова Жанар Асылбекқызы

46-71-20

№4 мектеп

Күлмеханова Дина Тілепбергенқызы

34-98-20

№5 мектеп

Бөкен Жамал Спанқызы

  46-61-79

№6 мектеп

Сүюнова Жадыра Базарқызы

30-30-42

№7 мектеп

Құрашев Ерғали Өтесбайқызы

31-89-10/12

№8 мектеп

Кенжебекова Дина

34-94-68

№9 мектеп

Асамадинова Гүлжан Ерғалиқызы

30-40-53

№10 мектеп

Нұрманова Құралай Шыраубайқызы

34-08-58

№11 мектеп

Әділбекова Қаршагүл Хамзаханқызы

33-24-90/34-30-61

№12 мектеп

Титанов Қайрат Үсенұлы

87013008375

Қызылтөбе лицейі

Мамутова Зарухан Қосқуатқызы

46-42-24

Өнер мектебі

46-64-81

Тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы

Исаева Ботакөз Османқызы

46-61-44

Қабылдау бөлмесі: 34-81-23

Рахметова Мадина

46-58-25

Орталық аурухана

Шыршықбаев Айларбек Елтайұлы

20-34-28

Қабылдау бөлмесі: 20-32-95

Досжанов Амантай Есенғалиұлы

20-34-87

Жедел-жәрдем

Сейтбинбетов Амангелді Сұлтанұлы

46-50-03

Ветеринариялық станция

Қапашев Ұлтан Әділұлы

30-40-28

Мемлекеттік кіріс басқармасы

Өтеев Ербол Тынымбайұлы

46-51-19

Қабылдау бөлмесі: 46-51-38

Испанов Әнуар Мұратұлы

46-61-62

Қазынашылық басқармасы

Қуандықова Күлән Бақытқызы

46-61-69

Қабылдау бөлмесі: 46-61-67

Тұрғанова Сабила Жалғасбайқызы

46-61-68

Әділет басқармасы

Құсайын Жоламан Жұмабайұлы

46-56-36

Қабылдау бөлмесі: 46-59-88

Халыққа қызмет көрсету орталығы

Байтілеуова Азат Сатыбалдыұлы

46-56-83

Қабылдау бөлмесі: 46-57-95

Шалабаев Сәбит Байтышұлы

46-61-89

Прокуратура

Қызамбаев Ербол Бүркітұлы

46-65-61

Қабылдау бөлмесі: 46-65-46

Кеңсе: 46-65-51

Титанов Мұрат Үсенұлы

46-65-53

Сот

Елемесов Бауыржан Жәумітбайұлы

46-58-83/52-64

ҰҚК бөлімшесі

Қорғанбеков Болат Темірханұлы

46-66-20

Байталасов Бақтыбай Қорабайұлы

46-66-21

Ішкі істер бөлімі

Жақсыбаев Асқар Базарғалиұлы

46-51-01

Қабылдау бөлмесі: 46-50-02

Әлхамов Мелс Әділбекұлы

47-55-54

Жергілікті  полиция қызметі

Айғарақов Қалдымұрат Бисенұлы

47-55-04

Көшкінов Батыр Шүйішбекұлы

47-55-15

Желілік ішкі істер бөлімі

Кужиев  Серікқали Өтепбергенұлы

46-54-25

Кезекші: 46-54-34/28-04

Төтенше жағдайлар бөлімі

Жұбанова Ақтоты Үмбетқызы

21-93-82

Әленова Салтанат Жиенбайқызы

21-93-82

Қорғаныс істері жөніндегі бөлім

Джанисов Мұрат Басбергенұлы

30-54-51

Қабылдау бөлмесі: 30-54-53

Тобанов Нұртай Мұхамбетұлы

30-54-52

Жылжымайтын мүлікті тіркеу орталығы

Сейлов Манарбек Мұғайұлы

46-60-73

Қабылдау бөлмесі: 46-54-58

Қайров Мирлан

46-54-58

«ҚТЖ» ҰҚ» АҚ теміржол бөлімшесі

Ғұбашев Нәжімедин Бақтығалиұлы

46-23-05

Бурхутов Ерлан Қасымұлы

46-61-42

Қабылдау бөлмесі:46-23-04/24-22

Жақанов Қарақат Исағұлұлы

46-21-80

Зейнетақы төлеу орталығы

Төлегенова Ұлболсын

70-15-25

Кәсіпкерлер палатасы

Ахмеджанов Иржан Нұржанұлы

30-25-27

Статистика басқармасы

Зәкіржанов Амангелді Шамабиұлы

33-11-96

Мемлекеттік мұрағат

Ташенова Тұрсын Жарықызы

46-58-85

Қабылдау бөлмесі: 46-58-73

Өндірістік телекоммуникация

Сақтағанов Бақытжан Бөкенбайұлы

466111

«Мұнайлы» газеті

Диқанбай Әбиев

46-57-32

«Қазпошта» АҚ филиалы

20-38-75


Ақпараттық ресурстар